O Nas

Witamy w Klinice od Włosów

Klinika od Włosów to placówka medyczna z ponad 20-letnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w leczeniu łysienia, a naszym flagowym zabiegiem jest przeszczep włosów metodą FUE – najskuteczniejsza metoda na świecie.

pielęgnacja włosów po przeszczepie
Zadzwoń do nas:

+48 784 501 502

Potrzebujesz porady lekarza? Zadzwoń do nas o każdej porze!

Wykwalifikowani lekarze

Kadra naszych lekarzy to najlepsi specjaliści w zakresie leczenia wypadania włosów. Ich wiedza i doświadczenie, gwarantują zadowolenie pacjentów.

Nowoczesny sprzęt

Nasze zabiegi przeprowadzamy na najnowocześniejszym, uznanym na całym świecie sprzęcie medycznym. W naszej specjalizacji aparatura jest szczególnie ważna.

Imponujące efekty

Po kilku tygodniach zauważysz pierwsze efekty, które zostaną z Tobą na stałe. Ciesz się bujną fryzurą, o której marzyłeś.

Profesjonalizm i efekty

Dlaczego warto wybrać Klinikę od włosów?

Nasza klinika zrzesza najlepszych specjalistów w regionie, którzy od lat specjalizują się w leczeniu wypadania włosów. Doświadczenie, najnowocześniejszy sprzęt oraz na bieżąco aktualizowana wiedza lekarzy – to gwarancja efektów, jakich oczekujesz.

Stały kontakt

Nasza opieka nie kończy się po wyjściu z kliniki. Jesteśmy w stałym kontakcie z pacjentami i monitorujemy efekty.

Zauważalne efekty

Efekty leczenia wypadania włosów czy przeszczepu włosów zobaczysz już po miesiącach. Mocne i gęste włosy, dzięki nowoczesnej technologii i nauce.